Ухилився від мобілізації, отримав судимість.

  • 15.07.15
  • 1188
  • 0

Слідчим СВ Нововодолазького РВ ГУМВС України в Харківській області закінчено досудове розслідування кримінального провадження стосовно мешканця Нововодолазького району, який пройшовши медичну комісію, відповідно Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» отримав бойову повістку про явку до районного військового комісаріату. В свою чергу зазначений громадянин, з метою ухилення від призову за мобілізацією, від отримання повісток про явку до військкомату відмовлявся, на виклики до ОРВК не з’являвся, та тим самим ухилився від призову на мобілізацію.

За результатами проведеного досудового розслідування у кримінальному провадженні складено обвинувальний акт, який затверджений прокурором та направлений до суду для розгляду по суті за вчинення даного кримінального правопорушення.

Вироком Нововодолазького районного суду Харківської області 29-річного обвинуваченого у кримінальному провадженні визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.336 КК України, та призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі із застосуванням умовно-дострокового звільнення від покарання з іспитовим строком на 2 роки.

Всього, прокуратурою Нововодолазького району за період особливого стану в державі забезпечено процесуальне керівництво досудовим розслідуванням та затверджено обвинувальні акти у трьох кримінальних провадженнях за фактами ухилення від призову за мобілізацією, які спрямовані до суду, та за результатами розгляду яких постановлено 2 обвинувальні вироки, 1 кримінальне провадження на даний час перебуває на розгляді.

Наразі, на території держави триває шоста хвиля мобілізації, кожному випадку ухилення від якої на території Нововодолазького району правоохоронними органами буде надаватись правова оцінка згідно з діючим законодавством.

Прокурор району радник юстиції В. Купріянов

Опубликовано в Нововодолазька прокуратура Последнее изменение 15.07.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео