Electric - все для освітлення та ремонту
bizon-tex

Винесення вироку за крадіжку

  • 28.09.17
  • 740
  • 0

Валківський районний суд Харківської області на вимогу Нововодолазького відділу Первомайської місцевої прокуратури визнав винним 27 річного чоловіка, мешканця Дніпропетровської області відразу за кількома статтями КК України (за ч.3 ст.185 – крадіжка, поєднана з проникненням в житло та ч.2 ст.289 – незаконне заволодіння транспортним засобом), який обікрав та заволодів скутером мешканця Нововодолазького району 75 річного інваліда.

Як розповів перший заступник керівника Первомайської місцевої прокуратури Роман Володимирович Травкін, восени 2015 року обвинувачений, маючи умисел на таємне викрадення майна, шляхом вільного доступу через огород зайшов на територію домоволодіння пенсіонера, де через незачинені двері проник до льоху, звідки скоїв крадіжку майна, яке в подальшому продав на ринку у м. Харкові.  Крім того, в той же день, перебуваючи на тій же території домоволодіння пенсіонера, через незачинені двері проник до гаражу, звідки незаконно заволодів скутером «HondaDio», яким в подальшому розпорядився на власний розсуд.

Після цього, продовжуючи свої злочинні дії, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, шляхом вільного доступу через огород зайшов на територію сусіднього дачного домоволодіння, знайшовши на ганку ключ від вхідних дверей, відчинив їх та проник до приміщення, звідки скоїв крадіжку електротехніки.

Прокуратура довела у суді провину чоловіка, раніше неодноразово судимого за крадіжки. Суд призначив покарання у вигляді 5 років 1 місяць позбавлення волі з конфіскацією майна, що належить обвинуваченому на праві приватної власності.

Вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

 

Первомайська місцева прокуратура Харківської області

Опубликовано в Нововодолазька прокуратура Последнее изменение 28.09.17

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео