Electric - все для освітлення та ремонту
bizon-tex

Обережно, шахраї поруч!

  • 27.06.17
  • 947
  • 0

Різноманітні види шахрайства – одна із проблем сучасного суспільства. Через свою довірливість люди втрачають великі суми грошей та заощаджень. Особливо популярні зараз дзвінки на мобільні телефони з повідомленням про якусь трагедію із рідними і вимогою перерахувати або передати певній людині кошти, щоб врятувати «потерпілого», як правило родича. Набирає обертів і шахрайство з банківськими картками, коли телефонують, представляються працівниками банків і просять надати дані про карточку, а потім знімають з неї кошти.

Не дивлячись на неодноразові попередження про шахрайські способи перерахунку коштів у засобах масової інформації, у тому числі і по телебаченню на сьогодні злочинність у цій сфері все ж зростає.

Так, Нововодолазьким відділом Первомайської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво понад 60 кримінальних проваджень передбачених ст. 190 Кримінального кодексу України - шахрайство. Більш як у 20 кримінальних проваджень за вчинення злочинів, передбачених ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України, тобто шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки.

До Вас телефонують, представляються працівником банку та під різними приводами просять назвати номер картки та ПІН-код. Приводи будуть здаватися раціональними та обґрунтованими, але результат один і той же: людина повідомляє свої дані і через деякий час у неї знімають гроші. Тому знайте, якщо до вас телефонують і представляються працівниками банку, просять назвати персональні дані, це однозначно шахраї.

Слід пам’ятати, що в жодному разі не можна розголошувати персональні дані (пін-код, номер картки, логін і пароль, cvv-код – це три цифри, які розташовані на зворотному боці картки) третім особам, навіть якщо вони представляються працівниками банку. Працівники банку ніколи не перевіряють ваші персональні дані.

Отже, будьте уважними, не довіряйте таку інформацію невідомим особам.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео
Прижок в воду на мотоцикле Исполняет А.Стукалов
Все видеозаписи