Electric - все для освітлення та ремонту
bizon-tex

Прокуратура інформує

  • 12.03.16
  • 1824
  • 0

Інформую, що у зв’язку з прийняттям та набранням чинності Законом України «Про прокуратуру» № 1697-VII від 14.10.2014, у системі прокуратури України створені та діють місцеві прокуратури.

Так, з 15 грудня 2015 року на базі прокуратур Красноградського, Зачепилівського, Сахновщинського, Кегичівського, Нововодолазького районів та Первомайської міжрайонної, утворено Первомайську місцеву прокуратуру до територіальної юрисдикції якої входять Красноградський, Зачепилівський, Сахновщинський, Кегичівський та Нововодолазький відділи.

Керівником Первомайської місцевої прокуратури призначено радника юстиції Говоруху В.В., першим заступником керівника Первомайської місцевої прокуратури-радника юстиції Травкіна Р.В., заступниками керівника місцевої прокуратури-молодшого радника юстиції Середу А.О. та юриста 2 класу Дальоку М.С.

Начальником Нововодолазького відділу Первомайської місцевої прокуратури призначено молодшого радника юстиції Малюкіна Р.В.

В зв’язку з викладеним, кореспонденцію прошу направляти безпосередньо до Нововодолазького відділу Первомайської місцевої прокуратури за адресою: 63202, Харківська область, смт. Нова Водолага, пл. Кооперативна, 22, тел. (факс) (05740) 4-23-05,  або до Первомайської місцевої прокуратури за адресою: Харківська область, м.Первомайський, вул.Леніна, 20, тел.(факс): (05748) 3-43-95, індекс 64100, e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Керівник Первомайської місцевої прокуратури радник юстиції В. Говоруха

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео