Electric - все для освітлення та ремонту
bizon-tex

У Нововодолазькому районі рятувальники локалізували загоряння лісової підстилки

  • 05.09.18
  • 648
  • 0

4 вересня о 12:00 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу хвойної підстилки, що виникла на території Старовіровського лісництва Красноградського лісгоспу поблизу села Охоче Нововодолазького району Харківської області. Орієнтовна площа низової пожежі складає близько 3 га. Загальна площа лісового масиву близько 47 га.

До місця події були направлені 17 відділень ДСНС на автоцистернах з Нововодолазького та сусідніх з ним районів, а також з м. Харкова, 9 автоцистерн та 2 трактора лісгоспу. Крім того,  з метою здійснення обльоту території для оцінки обстановки та масштабів пожежі та безпосередньо гасіння вогню, задіяно пожежний гелікоптер Мі-8.

Наразі тривають заходи щодо локалізації пожежі та недопущення перекидання вогню на верхні яруси хвойних дерев.

На місці пожежі працює оперативна група на чолі з першим начальником Головного управління ДСНС України у Харківській області.

Станом на 18:30 після проведення повітряної розвідки встановлено що відбувається горіння осередку пожежі поблизу с. Мелихівка Нововодолазького району на площі близько 20 га. Проводиться оборювання осередків пожежі. До гасіння залучено 129 чол., 32 од. техніки, з них від ДСНС 109 чол. о/с та 22 од. техніки, в тому числі вертоліт Мі-8. Вертольотом здійснено 5 скидів води (10 т).

Завдяки рішучим діям рятувальників о 19:10 вогонь був локалізований, перекидання вогню на верхні яруси хвойних дерев не допущено.

Станом на 7 годину 5 вересня, спостерігається тління окремих осередків на площі близько 10 га. Для здійснення повітряної розвідки задіяно гелікоптер ДСНС МІ-8.

Всього до гасіння залучено 171 чол., 35 од. техніки, з них від ДСНС: 121 чол. о/с та 25 од. техніки, в тому числі вертоліт МІ-8, яким здійснено 12 скидів води (24 т).

Сильна засуха та пориви вітру сприяли швидкому розповсюдженню фронту полум’я та збільшення площі пожежі до 35 га. До її ліквідації залучені 20 одиниць спеціальної техніки та 91 чоловік особового складу Харківського гарнізону ДСНС, 8 автоцистерн, 2 трактора та 50 співробітників лісгоспу, а також 4 одиниці важкої техніки та 25 рятувальників Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.

До пожежогасіння залучена авіація ДСНС України. 04 вересня пожежний гелікоптер Мі-8 здійснив 12 скидів води в осередок пожежі. Сьогодні з ранку він продовжив цю роботу і виконав 13 заходів для скиду води.

 ГУ ДСНС України у Харківській області

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 05.09.18
Видео

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео