Electric - все для освітлення та ремонту
bizon-tex

Звіт Лиганенка Костянтина Едуардовича

  • 05.09.18
  • 717
  • 0

ЗВІТ
Лиганенка Костянтина Едуардовича, депутата Нововодолазької селищної ради об’єднаної територіальної громади VIII скликання за рік виконання депутатських повноважень. Дата набуття повноважень: 11.05.2017 року.

Я, Лиганенко Костянтин Едуардович, депутат Нововодолазької селищної ради. Позапартійний. Член постійної комісії з політико-правових питань, регламенту, депутатської діяльності, етики, питань зв’язку з громадськими організаціями та діяльності засобів масової інформації і веб-ресурсів. Відповідно до законодавства звітую перед виборцями за рік депутатської діяльності по закріпленому за мною округу №8, який включає в себе вулиці: Коцюбинського, Котляревського, Річна, Некрасова, Свободи, 14-го Вересня, Плеханова, Сковороди Г.С., Ковалів, 40 років Перемоги ( з № 3 А до № 45), провулки: Коцюбинського, Котляревського та в’їзд: Річний.

За звітний період активно виконував свої депутатські функції. Відвідав 14 із 19 засідань сесій Нововодолазької селищної ради. Неодноразово був присутній на засіданнях сесій Нововодолазької районної ради.
У межах депутатських повноважень відстоюю інтереси мешканців свого виборчого округу і вживаю заходів для створення належних умов проживання та дозвілля. 
Під час формування плану соціально-економічного розвитку Нововодолазької ОТГ, мною було внесено низку пропозицій передбачення фінансових можливостей для покращення інфраструктури виборчого округу, які ми з мешканцями формували разом -
на 2018 рік: капітальний ремонт дорожнього покриття по вулицях Плеханова, Сковороди Г.С., Річна, в`їзді Річному; облаштування дитячого майданчика у дворах будинків №24,26,28 по вул. 40 років Перемоги, №1, 1-а по вулиці Некрасова; заміна огорожі дитячого майданчика по вулиці 40 років Перемоги, №19 та облаштування його спортивними тренажерами, якісним освітленням; заміна ламп вуличного освітлення на більш якісне (лед лампи) по вулицях: Коцюбинського, Котляревського, Річна, Некрасова, Свободи, 14-го Вересня, Плеханова, Сковороди Г., Ковалів, провулкам: Коцюбинського, Котляревського, в`їзді Річному; ремонт дорожнього покриття у дворах будинків № 24, 26, 28 по вул. 40 років Перемоги; №1, 1-а по вулиці Некрасова;
2019-2020 роки: капітальний ремонт дорожнього покриття по вулицях: Коцюбинського, Котляревського, Некрасова, 14-го Вересня, Ковалів, провулкам: Коцюбинського, Котляревського (смт Нова Водолага); відновлення тротуарної доріжки по вулиці 40 років Перемоги (покриття тротуару та заміною бокових блоків на нові). Більша частина пропозицій була прийнята до уваги та затверджена. Виконання програми напряму залежить від фінансової спроможності та бажання керівництва Нововодолазької ОТГ.

За період депутатської діяльності мною проведено більше 10 зустрічей з громадою, подано 50 депутатських звернень різного рівня, складено 64 акти (включаючи характеристики).
Отримуючи звернення та пропозиції мешканців щодо поліпшення благоустрою округу, направляв депутатські звернення до Нововодолазької селищної ради. Таким чином було облаштовано та очищено колодязь по вулиці 14-го вересня, завезено пісок до дитячого майданчика по вулиці 40 років Перемоги, №19 та №32, встановлено нові каналізаційні люки, будинок 32 підключено до нової водопровідної мережі, у цьому ж будинку встановлено пандус; відновлено освітлення по вул. Котляревського, Сковороди Г.С, Плеханова.

Окрім того, за час моїх депутатських повноважень по округу №8 зусиллями Нововодолазької селищної ради було відремонтовано дорожнє покриття по вулиці Свободи та відновлено освітлення по вулиці Плеханова.
Значна частина звернень ще знаходиться на розгляді або, на жаль, негативно розглянуті з боку Нововодолазької селищної ради, які стосуються ремонту дорожнього покриття по вулицях округу, облаштування вулиці 40 років Перемоги пристроями примусового зниження швидкості, встановлення освітлення та багато інших. 
За зверненнями мешканців округу, ряд депутатських звернень направлялись до ОСББ «Колос», в результаті чого було відремонтовано під’їзд будинку №2 по вул. Сковороди Г.С., пофарбовано газові труби та обкошено траву. У деяких будинках замінено водопровідні труби та багато іншого.
До програми ремонтних робіт об’єднання на 2018 рік, мною було подано депутатські звернення, які прийняті до уваги, а саме: капітальний ремонт дахів, вимощення вентиляційних шляхів, заміна вікон на металопластикові та асфальтування прилеглих територій будинків №29, 32, 24, 28-а по вулиці 40 років Перемоги, вул. Сковороди Г.С., Некрасова 1-а, Котляревського 1-а.

Розуміючи важливість вдосконалення своїх знань, регулярно та активно беру участь у навчальних семінарах і тренінгах. Так у серпні-вересні 2017 року, в рамках вивчення досвіду залучення громадян до управління через інструменти Е-демократії, відвідав республіку Естонія, де разом із делегатами з України ознайомився з особливостями місцевого самоврядування, де зустрівся з суддями, радниками прем’єр-міністра, поліцейськими, відвідав будівлю Уряду - загалом отримав багаж знань про децентралізацію в Естонії. У грудні того ж року отримав свідоцтво проекту «Громадські радники» (громадські радники - люди, які не мають юридичної освіти, але пройшли спеціальне навчання, спрямоване на правову допомогу мешканцям місцевої громади у найбільш типових для них питаннях). У лютому 2018 року в складі української делегації побував у Швеції, де переймали досвід комунікації поліції та громади.
Також активно беру участь у різних проектах, що сприяють розвитку громади. Під час конкурсу «Розробка логотипу Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади» входив до складу Організаційного комітету. У 2017 та 2018 роках був співорганізатором «Велодня», до якого долучилась велика кількість учасників різного віку. Брав участь у прибиранні лісів. Неодноразово був присутній на батьківських зборах в закладах освіти району, де обговорювались актуальні питання.

Також я є засновником та керівником громадської організації «НАСТУПНЕ ПОКОЛІННЯ 21», яка діє на території Нововодолазького району з грудня 2016 року. Організація займається розвитком рідного району проводячи різного роду заходи, спортивні, культурні, екологічні та інші.. Окрім того є співорганізатором проекту «Кіно під відкритим небом», в рамках якого транслюються різножанрові фільми, щотижня збираючи понад 400 глядачів.
З часом планується відкриття молодіжного хабу (центру), діяльність якого буде зосереджена на розвитку молоді. Крім цього мешканці громади зможуть не тільки активно провести час, а й отримати консультації з юридичних питань.

Окрім депутатської та громадської діяльності маю основне місце роботи - працюю головним спеціалістом відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької районної державної адміністрації.

Вірю, що спільними зусиллями ми створимо ще більш комфортні умови для проживання та дозвілля мешканців нашої громади.

Завжди на зв’язку та готовий до діалогу:
контактний телефон +380 (50) 300-56-51
електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Facebook: fb.com/liganenko

Опубликовано в Новая Водолага Последнее изменение 05.09.18

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео