Electric - все для освітлення та ремонту
bizon-tex

Мешканець Нової Водолаги сплатив 17000 гривень штрафу за порушення порядку провадження господарської діяльності

  • 09.08.16
  • 1447
  • 0

Працівники Нововодолазького відділення поліції притягнули до адміністративної відповідальності 23 - річного мешканця селища Нова Водолага, та склали у його відношенні адміністративний протокол передбачений ч. 1 ст. 164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності», що тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.
23 – річний правопорушник на власному автомобілі надавав послуги в сфері перевезення пасажирів, без державної реєстрації як суб’єкта господарювання та без ліцензії. Порушник вину в скоєнні адміністративного правопорушення визнав в повному обсязі. 
Суддя Нововодолазького районного суду розглянув вказаний адміністративний матеріал, перевірив матеріали справи, та визнав винним 23 – річного правопорушника у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 164 КУпАП, і наклав на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень без конфіскації.
Правопорушник сплатив штраф у повному обсязі.
Нововодолазьке відділення поліції попереджає громадян про необхідність зареєструвати свою підприємницьку діяльність у сфері надання транспортних послуг у відповідності до чинного законодавства.

Джерело: facebook.com

Опубликовано в Новая Водолага

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео